21 czerwca 2010

24 godziny. (cz. 3)

Kichanie. Normalna rzecz u każdego człowieka. Ja kicham w dwóch sytuacjach.
1. Od alergii, ale to tylko przez krótki czas i dwa razy do roku.
2. Kiedy pomyślę o kimś i ta osoba w tym samym momencie myśli o mnie. (Dowód w postaci maila, dzwoniącego telefonu, sms-a itp.)

Różne kultury różnie się do kichania odnoszą. Oczywiście jest to całe medyczne wytłumaczenie, ale oprócz niego jest warstwa interpretacyjna trochę magiczna, a trochę nadprzyrodzona - pozbywanie się demonów, sprowadzanie dobra lub zła, wypowiadanie zaklęć magicznych po kichnięciu... itd.

Wklepałam sobie w przeglądarkę kilka ciągów słów, związanych z kichaniem, bo nie chciało mi się sięgać po jedną z moich mądrych książek, aby coś sprawdzić. Szczerze mówiąc, wyniki mnie trochę zdziwiły, bo co ma wspólnego kichanie z seksem? Przeglądarka znalazła kilka ciekawych artykułów o kulturze seksualnej, więc mogłam sobie poczytać o ars amandi, ale nie doczytałam niczego, czego bym nie wiedziała. W długiej liście różnych pierduł znalazły się jakieś fora, na których nastolatki udzielały sobie porad przed pierwszym razem i rozmawiały o problemie posiadania wąskiej pochwy. Jako jeden z pierwszych wyników wyskoczyła strona z pozycjami erotycznymi... czyżby przeglądarka stwierdziła, że jest mi to potrzebne?

I to wszystko podobno wiąże się z kichaniem. A może wcale się nie wiąże, tylko zarówno mój laptop, jak i przeglądarka wspólnie doszli do wniosku, że niedługo zarosnę pajęczyną między nogami albo zapomnę o tym, do czego może służyć mężczyzna, albo już sama nie wiem co. W końcu dzień w dzień laptop przeglądarką uczestniczą w moim życiu - w pracy, w komunikacji, wiedzą doskonale, czego szukam w necie, znają zawartość mojej skrzynki mailowej... Może to jakaś sugestia? Żebym ja jeszcze wiedziała, o co z tym chodzi, bo jak na razie wydaje mi się, że wszyscy wokół seks uprawiają, tylko ja zajmuję się takimi pierdołami jak kichanie albo czymś równie nudnym i nieciekawym dla większości.

A dla świętego spokoju, bo czasem chciałabym jednak znaleźć to czego szukam w necie, poniżej wrzucam część 3 opowiadania, żeby nie było, że jestem taka nudna, normalna i z problemami.
część 2 - link do wcześniejszej części


Oderwała się od jego ust i lekkim ruchem ciała skłoniła go, aby położył się na plecach. Wsunęła palce w jego ciemne włosy. Bawiła się nimi, ocierając twarzą o jego szorstkie policzki, pokryte dwudniowym zarostem, szukając nosem miejsc, w których mogłaby wwąchiwać się w zapach jego skóry. Pochwyciła dłońmi jego dłonie, splatając ich palce, przesuwała usta po jego twarzy aż do szyi, przy której na moment zatrzymała się, pozwalając odurzyć się zapachowi rozgrzanej skóry. Wiedział, że ta kobieta ma nad nim władzę. W tej chwili zrobiłby dla niej wszystko, powiedziałby jej wszystko. Pragnął właśnie jej, a im więcej do niej czuł, tym pragnął jej bardziej. Chciał, aby zapomniała się w jego ramionach, by krzyczała, jęczała, wznosząc się i opadając...

Westchnął cicho. Puściła jego dłonie i patrząc mu w oczy, kreśliła palcami na jego ciele niewidzialne linie, fale. Wilgotnymi wargami, gorącym oddechem wyznaczała ścieżkę w dół po szyi, mostku, brzuchu... Poniżej pępka zatrzymała się, spojrzała niżej w stronę jego męskości... Nie potrzebowała zadawać żadnych pytań, wystarczyły reakcje jego ciała. Poczuła się jak w ciepłym kokonie. Złapał szybko jej nadgarstki i pociągnął ją w górę. Wplótł dłoń w jej włosy, drugą położył na jej plecach. Przyciskając ją mocno do siebie, usiadł na łóżku po turecku, a ona opadła delikatnie na jego uda, oplatając go nogami. Jego pocałunki stawały się coraz bardziej namiętne, niecierpliwymi wargami badał jej szyję, płatki uszu, szepcząc wszelkie miłosne zaklęcia. Trzymając ją mocno, odchylił ją lekko. Wygięła plecy w łuk, pozwalając, aby pieścił zagłębienia przy szyi i obojczykach, by wytyczył oddechem drogę do jej piersi, aby móc lizać je i ssać, przygryzać wargami jej sutki. Raz po raz oblewały ją fale gorąca. Czuła, że jeśli zaraz w nią nie wejdzie, spali się na popiół, eksploduje.

Objął jej plecy i szyję, wchodząc w nią łagodnie. Powolne ruchy... unoszenie się i opadanie... Zarzuciła mu ręce na kark, aby móc poruszać się w tym samym, co on rytmie. Zaczęła szybciej oddychać, więc zbliżył usta do jej ust, uspokajając ją swoim oddechem, zwalniając, aby oboje mogli delektować się bliskością swoich ciał, jednością. Czuła się bezpieczna i szczęśliwa w jego ramionach. Spojrzała w jego oczy, które stały się ciemniejsze pod wpływem pożądania. Ułamki sekund utkały silniejszą nić pomiędzy nimi. Nigdy wcześniej nie pozwoliła żadnemu mężczyźnie spoglądać tak głęboko i w takim momencie w swoje oczy. Była pewna, że zajrzał w jej wnętrze. Nie tylko oplatała go swoim nagim ciałem, miała także obnażoną duszę. Przeszły ją ciarki. Wiedziała, że już niczego nie zdoła przed nim ukryć.

Poruszała się delikatnie w górę i w dół na jego udach. Przez ich splecione ciała przepływała energia miłości, energia życia. Czuli własne ciepło, które pulsowało w nich, rozchodząc się we wszystkich kierunkach, jakby płynęło w ich żyłach. Przyspieszone spłycone oddechy... Przywarł ustami do jej ust. Wpił się w nie. Chwyciła go mocniej za szyję. Jęknęła cicho. Przycisnął ją silniej do siebie i przejął całkowitą kontrolę nad ich ruchami, nie przestając spijać słodyczy z jej ust. Westchnął, wtulając twarz w jej włosy. Jęknęła kolejny raz i kolejny, wyginając się w łuk, by po chwili przysunąć policzek do jego policzka, chowając się w jego ramionach.

Strużki potu spływały po ich rozgrzanych ciałach. Z trudem chwytali powietrze. Ogarnęła ich błogość spełnienia. Nie przestawał tulić jej mocno do siebie. Całował ją po powiekach, policzkach, ustach... Szczęśliwy. Szczęśliwy, że wreszcie miał ją przy sobie, że przestała być mgłą, która zasnuwała jego myśli i pamięć. Już nie była tylko marzeniem. Stała się realna i bliska bardziej niż mógłby się tego spodziewać. Poczuł wilgoć na swojej twarzy. Spod powiek wykradły się jej strużki łez. Tęskniła za nim, ale wciąż bała się do tego przyznać nawet w myślach przed samą sobą. Jakby ta tęsknota dawała mu nad nią władzę, jakby miała ją zniewolić, uzależnić. Bała się. Obawiała się tego, że przed nimi może nie być żadnej przyszłości. Podarowali sobie dzień i noc, dobę, dwadzieścia cztery godziny.

Oddechy stopniowo uspokajały się. Puściła jego szyję i opadła na łóżko. Ułożyła się na boku, zwijając w kłębek. Rozczuliła go. Pogładził ją po twarzy, kładąc się obok, twarzą zwrócony do niej. Otoczył ją ramieniem, przyciągając do siebie. Ukryła twarz w jego piersi, wsłuchując się w miarowe bicie jego serca. Była pewna, że kocha tego mężczyznę. Jednak obawiała się głośno zapewnić go o swojej miłości. Deklaracja. Zobowiązanie.

Odnalazł jej twarz. Kantem dłoni wytarł strumyczki łez, płynące po policzkach. Pocałował jej czoło, muskając delikatnie ustami, jakby całował motyla. Nie mógłby skrzywdzić tej kobiety. Odgarnął jej włosy, które zdążyły już opaść na oczy. Zbliżył usta do jej ucha, mówiąc cicho: "Zostań ze mną. Na zawsze..."


KONIEC14 komentarzy:

 1. Cześć CzG :)
  Wiesz, do głowy by mi nie przyszło, że kichanie może mieć związek z seksem ;)
  Zaś co do opowiadania... lubię sobie poczytać przemawiający do mojej wyobraźni opis erotycznych scen... wcale nie jest łatwo tak pisać, ale Tobie to się udało, gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też nie myślałam wcześniej, że jedno z drugim może mieć jakiś związek, aż do wczoraj.

  Takie rzeczy pisze CzG w czasie wolnym, właśnie z braku opisów, które przemiawiałyby do wyobraźni, a nie były kalkami z Harlequinów czy wulgarnymi opisami, a tego wszędzie pełno.

  Dziękuję i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przypomniało mi się jak kiedyś ktoś w necie
  chwalił się,że opis erotyczny lub ewentualnie opisanie
  w jaki sposób wyglądałby seks jest prostą rzeczą.Więc aby to sprawdzić poprosiłam tego osobnika,żeby napisał coś:)).Już po prawie połowie czytania tego,zaczęłam ziewać haha.
  I niestety jego tekst nie podziałał na moją wyobrażnię.Natomiast rzeczy pisane przez CzG to ho ho działają i to bardzo;).Bo do tego trzeba mieć talent i może coś jeszcze innego,ale to sama pisząca pewnie wie:).Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Robaczkuuu, nie masz pojęcia jaki to dla mnie komplement :))) Aż urosłam ;)

  Nie łatwo pisać tak, aby podziałało na wyobraźnię, żeby człowiek sam chciał się znaleźć w tej sytuacji, ewentualnie aby się tak wciągnął, jakby był w tej sytuacji.

  Zarówno to, jak i poprzednie opowiadanie, są właściwie fragmentami, erotycznym wycinkiem większej całości.
  Chciałabym kiedyś wydać całą książkę z erotycznymi opowiadaniami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witajcie dzieciaki, cześć Lenko :)

  Tiaaaa kicham seriami i nie wiem dlaczego na kobiety działa to tak irytująco ;)

  A i owszem działa na wyobraźnię
  jak fiks ! hahaha
  Fajnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Znaczy nie moje kichanie działa na wyobraźnie /teraz to już sam nie wiem/ a Twoje opowiadanie...bo tak jakoś bez ładu i składu to napisałem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Tego właśnie nie znoszę w przeglądarkach... cokolwiek wpiszesz wyskoczy coś o podtekście seksualnym ;/ doprowadza mnie to do szału! Jakby wszyscy myśleli tylko o jednym...

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć Bigosik ;)

  A działa irytująco? Przecież to normalny odruch. Niektórzy seriami kichają po czyszczeniu nosa.

  Tak, wiem, co działa i wiem, że nie kichanie ;)
  Ściskam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Witaj Mi,
  to prawda, że podtekst seksualny pojawia się wszędzie i tu jak widać też ;)
  Nnnooo czasem to irytujące, kiedy człowiek szuka jakichś informacji i musi się przekopywać przez pokłady seksu.

  OdpowiedzUsuń
 10. Jestem alergiczką - mnie kichanie kojarzy się źle...
  Co innego opowiadania z erotyką w tle. Te kojarzą mi się wyjątkowo dobrze:)
  Są tacy, co na to kichają. Ale to przecież ich problem, nie?;)

  OdpowiedzUsuń
 11. To dobrze madame, że opowiadania z erotyką kojarzą Ci się dobrze :)
  A Ci co na nie kichają, to niech sobie kichają, jeśli to dla nich bardziej przyjemne ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Fajny erotyk. Ale jak bardzo boimy się takiego oddania, bo jesteśmy wtedy tacy bezbronni jak... we śnie. Czy naprawdę istnieją ludzie uprawiający seks dla samego seksu? Mężczyźni może tak, bo w ich podświadomości istnieje nieustanna potrzeba rozsiewania swoich genów. Przepraszam, jeśli kogoś uraziłam tym stereotypem, ale wyjątki potwierdzają regółę.

  OdpowiedzUsuń
 13. Wyjątki potwierdzają REGUŁĘ. Sorki za byka.

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziękuję Aniu :)
  Wiesz, znam i mężczyzn, i kobiety, którzy uprawiają seks tylko dla seksu i nic ich nie obchodzi drugi człowiek, tylko własna przyjemność ich interesuje. I nie jest to znowu takie rzadkie, jak myślałam kiedyś. Niestety.

  OdpowiedzUsuń